Motylarnia Port Władysławowo – skarb wśród atrakcji na Półwyspie Helskim

Marzą Ci się wakacje nie z tego świata, ale niekoniecznie pragniesz wyjeżdżać w podróż dookoła świata? Motylarnia Władysławowo może okazać się właśnie tym, czego szukasz! Ta wyjątkowa atrakcja we Władysławowie zabierze Cię na przygodę rodem z prawdziwych tropików, gdzie otoczą Cię egzotyczne motyle i ćmy ze wszystkich stron świata. Podziwiaj ich przepiękne kolory i imponujące rozmiary, kiedy będą przelatywać tuż przed Twoimi oczami, niczym nie ograniczone!

Motylarnia Władysławowo to dom dla wielu gatunków motyli i tropikalnych roślin. Gwarantujemy, że wśród pozostałych atrakcji na Półwyspie Helskim nie odnajdziesz nic równie wspaniałego!

Ta największa motylarnia w Polsce to miejsce, gdzie spełniają się sny! Podziwianie żywych motyli z całego świata zachwyci nie tylko najmłodsze dzieci, ale i dorosłych. Jeżeli piękno naszej motylarni sprawi, że zapragniesz uwiecznić je na zawsze, nic nie stoi na przeszkodzie. Ponadto, w cenie biletu otrzymują Państwo zwiedzanie z wykwalifikowanym przewodnikiem.

  • Motylarnia Port Władysławowo znajduje się w samym Porcie we Władysławowie, wyróżniając się na tle pozostałych nadmorskich rozrywek.
  • Nasza motylarnia stanowi dom dla egzotycznych motyli i ciem z Afryki, Azji czy innych zakątków świata. Dzięki odpowiednim warunkom panującym w obiekcie, motyle oraz roślinność funkcjonują tak, jak w swoim naturalnym środowisku.
  • Jest to znakomita atrakcja dla dzieci we Władysławowie dzięki możliwości przeprowadzenia lekcji edukacyjnej z pomocą wykwalifikowanego przewodnika. Podczas wycieczki po obiekcie, poznawaj najciekawsze fakty i sekrety z życia naszych osobników!